O mně

IMG_1726

Vystudovala jsem obory Technologie textilu a oděvnictví a Textilní a oděvní design na Technické univerzitě v Liberci. Uplatnění jsem našla jako učitelka textilních a oděvních předmětů a výtvarné výchovy na střední i základní škole.

Vždy mě ale fascinoval svět rostlin, a když rodiče budovali zahradu, ráda jsem se na výběru podílela a dávala podněty k dalšímu rozšíření výsadby. Návštěvy byly nadšené a já tak získala první žádosti na pomoc při zakládání či úpravu zahrad přátel a známých.

Ovšem nutnost rekonstrukce vlastního bydlení mě zavedla k hlubšímu zkoumání tvorby interiérů. Mohlo by se zdát, že je to zcela odlišný svět. Ale nakonec jsem zjistila, že estetické principy fungují podobně jako u zahrad, a že sjednocením stylu zahrady a architektury, potažmo interiéru, dosáhnu maximálního účinku.

Pročetla jsem spoustu časopisů a knih a dovzdělávala se na školeních, rekvalifikacích a kurzech. Posledním z nich byla Škola interiérového designu a podnikání Jany Pěkné, kde jsem si uvědomila, že pomáhat lidem vytvořit  prostředí, ve kterém jsou spokojení, mě těší a  naplňuje ze všeho nejvíc.

Ráda vám pomohu skloubit krásu a funkčnost vašeho domova a zahrady.

Pinterest

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit